Červen 2010

Pre Vás zopár kusoviek :)

30. června 2010 v 11:16 | koizumi keiko *-* |  Kusovky
No takže dúfam že sa Vám nejaké kusovky zapáčia :)


Desperateness

24. června 2010 v 22:35 | Naomi-san |  Videjka
Nová rubrika, tak i prvé videjko do ní :-). Tohle AMV je od mého nejoblíbenějšího tvůrce. Jeho tvorba pro mne hodně znamená a doufám, že v ní bude pokračovat. Doufám, že se vám bude líbit. Písnička je má nejoblíbenější. Owl City: Meteor shower. Anime: The Girl Who Leapt Through Time. Doporučuji shlédnout. Je to nádherné anime :-).


Naomi is back :-D!

24. června 2010 v 22:25 | Naomi-san (spoluadminka) |  Naše keci
No hoja moji zlatí :-D! Naomi-san se konečně vrátila. Sice trošičku později, než jsem očekávala, ale co už xD. Když jsem se vrátila, tak jsem okamžitě odjížděla na výlet se školou. Dva dny nám pořád pršelo, takže si myslím, dokážete představit, co jsme celou tu dobu na pokojích dělali xD. Ještě 2 dny poté mě bolela hlava :-D. Pecka. Konečně jsem si včera uzavřela známky, takže si konečně také užívám života :-), jako normální puberťák. Dneska jsem si den opravdu užila. Byla jsem na nákupech a dostala nový foťák, což je upe kawai a teď vypadám jako japončík v zahraničí, protože cvakám co se dá :-D. No, ale the end o mém životě a trošičku uvažuji o SBéčkách tady. Zdá se mi, že polovina co je s námi spřátelených, tak jsou buď neaktivní a nebo prostě neaktivní :-D. Možná by malé třídění neuškodilo, ale to je taková menší úvaha. Spíše záleží na autorce blogu :-). Tak zatím lidičky a dufám, že užíváte volných a zábavných dnů bez školy :-*.

Sasusaku chibi

Ústav, aneb nedostatek času

2. června 2010 v 17:10 | Naomi-san (spoluadminka) |  Oznamy
Můj chibik

Hojík lidičky :-). Určitě s tím nemám problémy jen já. Pomalu se nám blíží prázdniny a profesoři nám šlapají po krku O_O. Nevím, jak vy, ale já už mám docela dost. Navíc si známky musím uzavřít do konce příštího týdne, což ze 13 předmětů není tak jednoduché :-D. Ještě, když si všichni profíci vzpomenou, že máte málo známek xD. Prostě pecka. Kromě učení a sedění na zadku nestíhám dělat absolutně nic. To je taky důvod mé menší neaktivnosti. Teď jsem schytala trošičku času, tak jsem se tu na vás přišla juknout :-). Zítra už bych měla mít volný den, jelikož se na pátek nemusím učit :-D. To je tedy takový menší oznam: Přes pátek a sobotu tady nebudu. Odjíždím totiž do Brna na Místrovství ČR ve street dancu. Takže ode mě nečekejte obíhání a příspěvky. Snad pochopíte :-P. Teď ale mizím, protože se mi ty chemické vzorečky do hlavy asik samy nenacpou (což je škoda xD). Tak zatím people. Držím palce v ústavu.
Vaše lofující Naomi-san :-*